CTOklubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CTOklubi

Celti Tule Oda
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 1. gen mõõga valmistamine

Go down 
5 posters
AutorTeade
Kaurboy
Admin
Kaurboy


Male Postituste arv : 29
Age : 32
Location : Paide
Registration date : 23/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 11:37 am

Niisiis, lisan õpetuse, et mõned saaksid trennidesse tulla juba oma relvadega.

Materjalid: PVC toru või pambus, poffer (toruisolatsioon), Veekindel teip (aka. McGyver'i teip http://www.autolackprofi.com/shop/images/wolfgang/46658.jpg )

Kõigepealt võta pambus või PVC ja sa sellest nii pikk tükk, kui pikka mõõka sa omale tahad. Maksimaalne pikkus ühekäe mõõgal on 105cm. Peale seda pane topi see poffri sisse nii et sul jääks käepideme jaoks ruumi ja ostast 5cm üle. Mõõga ots kuhu jätsid 5cm'se varu, topi poffri tükke täis. Käepideme kaitse (mul ei tule selle asjanudse nimi meelde praegu Razz) tee kuni 14cm pikkune ning topi sammuti poffri tükke täis. Kui sul on kõik eelnev valmis hakka pihta teipimisega. Tera tuleb kindlasti teipida pikku pidi. Kui teipimine on valmis, siis peakski su mõõk valmis olema Smile
Kui on küsimusi või midagi jäi arusaamatuks siis kirjutage siia.
Tagasi üles Go down
Indrek

Indrek


Male Postituste arv : 8
Age : 32
Location : Kehra
Registration date : 22/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 4:54 pm

Küsisin täna meie nn. "Ehitustarvete poest" PVC toru ja need tegid lolli nägu ja näitasid mulle mingit voolikut Laughing Aga neil oli kõik teip olemas, kuigi oli natuke väike see must teip .
Tagasi üles Go down
http://CtoClub.Forumotion.Com
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:39 pm

Tegelt PVC ei ole hea. Kõige parem on 1Gen. jaoks pambus toru, sest see peab kauem vastu ning ei murdu nii kiiresti ja hind on sellel ka üsna soodne. Pambust saab osta aiatöö vms poodidest
Tagasi üles Go down
Kaurboy
Admin
Kaurboy


Male Postituste arv : 29
Age : 32
Location : Paide
Registration date : 23/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:59 pm

Indrek kirjutas:
Küsisin täna meie nn. "Ehitustarvete poest" PVC toru ja need tegid lolli nägu ja näitasid mulle mingit voolikut Laughing Aga neil oli kõik teip olemas, kuigi oli natuke väike see must teip .

Mnjah, nad võiks sel juhul oma meeskona seal vahetada Razz Muidugi CPVC toru peaks olema sama asi või siis umbes sarnane asi. Kui sa fiibrit leiad siis sellest võid ka teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 6:06 pm

Fiibrist 1.Gen. teha on mõtetu ja ohtlik. Sest fiibriga tuleb liiga kõva 1.Gen, olen kuulnud kuidas fiiber 1Gen. lüüakse läbi kilbist, boffer läks lõhki ja alles jäi ainult fiiber, mis võib teha viga. Fiiber on hea, kuid ainult 2.Geniks ja 3.Geniks.
Tagasi üles Go down
mxmxm

mxmxm


Male Postituste arv : 37
Age : 30
Location : tallinn(koply)
Registration date : 28/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeLaup Sept 29, 2007 3:15 pm

i asi see PVCon ??????? confused confused confused confused
Tagasi üles Go down
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimePüh Sept 30, 2007 7:08 pm

Plastmass toru on PVC.
Tagasi üles Go down
mxmxm

mxmxm


Male Postituste arv : 37
Age : 30
Location : tallinn(koply)
Registration date : 28/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimePüh Sept 30, 2007 8:19 pm

ok tnx siis Smile
Tagasi üles Go down
Jaakup

Jaakup


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Location : Paide
Registration date : 28/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeEsm Okt 01, 2007 6:14 pm

Indrek kirjutas:
Küsisin täna meie nn. "Ehitustarvete poest" PVC toru ja need tegid lolli nägu ja näitasid mulle mingit voolikut Laughing Aga neil oli kõik teip olemas, kuigi oli natuke väike see must teip .

meil ka suht ainult mingid kõverad torud

aga mis see fiiber ikkagi on
Tagasi üles Go down
mxmxm

mxmxm


Male Postituste arv : 37
Age : 30
Location : tallinn(koply)
Registration date : 28/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeNelj Okt 04, 2007 7:20 am

pvc mõõk on jumala halb ise nägin hea kerge aga murdub kohe ära ma nägin mingit 5 mõõka kõik olid katki Very Happy
Tagasi üles Go down
Jaakup

Jaakup


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Location : Paide
Registration date : 28/09/2007

1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitimeTeis Okt 16, 2007 8:16 pm

mxmxm kirjutas:
pvc mõõk on jumala halb ise nägin hea kerge aga murdub kohe ära ma nägin mingit 5 mõõka kõik olid katki Very Happy

mul ka pvc mõõk suht 2 trenni ja 7 päeva laagris tagumist üle elanud mitte midagi pole viga
(suht paks toru ka Very Happy)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





1. gen mõõga valmistamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: 1. gen mõõga valmistamine   1. gen mõõga valmistamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
1. gen mõõga valmistamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
CTOklubi :: LARP :: Käsitöö Nurk-
Hüppa: