CTOklubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CTOklubi

Celti Tule Oda
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Trollipalli reeglid

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kindral
Admin
Kindral


Male Postituste arv : 62
Age : 34
Location : Stroomi
Registration date : 18/09/2007

Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Trollipalli reeglid   Trollipalli reeglid Icon_minitimeLaup Okt 13, 2007 9:23 pm

Eks ma seletan ka tegelikud reeglid ära, ning küsimused on teretulnud.
Oleks tore et kõikk teaksid misasi on trollipall ja kuidas seda mängida, et pärast oleks vähem tüli reegleid seletada.

Trollipall on Rugby larbi stiilis.

See mis me paides tegime oli....... natukene teistsugune trollipall sest meil puudusid kilbid ja odad.

Reeglite juurde.

1)Paltsil on korraga 12 mängijat ning ühes tiimis on 6 Matsi.

2)On kaks blockerit, kaks slasherit, üks blitzer ja üks runner.

3)Blockerid- On kilpidega, neil on 3 elu, neil on luba tõugata, nügida,kilbiga sisse joosta, ees seista jpms, Nende ülesanne on segada vastast.

4)Slasherid- On Mõõkadega(ühel üks long, MITTE MIDAGI MUUD),
neil on 1 elu, nende ülesanne on hakkida vastaseid.

5)Blitzer-On odaga, tal on 2 elu, tema ülesanne on ka maha võtta vastaseid.

6)Runner- On eriline mängija, tema on palliga, tal on 1 elu, runner on ainuke kes tohib palli näppida, tema ülesandeks on pall kätte saada ja väravasse viia, siis kui runner on surnud on tal KEELATUD pallist kinni hoida.


7)Üldine- Kes surma saab kükitab maha ja ootab 15 sekundit ning on tagasi elus, saab jälle surma siis kordad öeldut ( Kükitad, ootad 15 sekundit ning hakkad uuesti mängima).
KORDAN! AINULT RUNNER TOHIB PALLI NÄPPIDA, TEISTEL SEDA PUUTUDA, TÖGADA, KINNI HOIDA(ka relvaga ja kilbiga), EEMALE, TÕUGATA JMS. ON KEELATUD!!!!!!

8)Mängu mõte- Mängu mõte on saada pall vastaste Korvi/väravasse.

9)korvide/väravate vaheline kaugus on umbes 20 meetrit (ei ole eriti tähtis, vaadata tuleb seda, et endal mugav oleks)


Et ongi Vist kõikk....
Küsige julgelt kõikke (küsimused puudutavad trollipalli, ma ei taha vaimukaid küsimusi, nagu Ntx: Kas ma peaksin oma pesu pesumajas pesema, või et, mu alukad pitsitavad, kas ma peaksin uued, nati suurema numbriga trussad ostma) ... sest ma kindlasti unustasin midagi täpsustamatta Smile.

Seniks Head TROLLIPALLI!!!!


Elgo-


Viimati muutis seda (Laup Okt 13, 2007 10:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://ctoclub.forum.co.ee
The-new-Shadow

The-new-Shadow


Male Postituste arv : 9
Registration date : 22/09/2007

Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trollipalli reeglid   Trollipalli reeglid Icon_minitimeLaup Okt 13, 2007 9:34 pm

Kui palju vastaseid on? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Kindral
Admin
Kindral


Male Postituste arv : 62
Age : 34
Location : Stroomi
Registration date : 18/09/2007

Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: heh   Trollipalli reeglid Icon_minitimeLaup Okt 13, 2007 10:14 pm

The-new-Shadow kirjutas:
Kui palju vastaseid on? Rolling Eyes


No kui on ühes tiimis 6 mängijat siis on ka vastaseid 6 (teine tiim)...



12 Mängijat platsil Korraga!!!!! Smile


Elgo-
Tagasi üles Go down
https://ctoclub.forum.co.ee
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trollipalli reeglid   Trollipalli reeglid Icon_minitimePüh Okt 14, 2007 6:32 am

Lisan veel, et kui oled surnud ja vastane hoiab mõõka su kaela juures, siis sa ei ärka ellu, aga kui vastane võtab mõõga ära oled elus tagasi (muidugi peaksid 15 sekundit ka siis läbi olema).
Tagasi üles Go down
Kindral
Admin
Kindral


Male Postituste arv : 62
Age : 34
Location : Stroomi
Registration date : 18/09/2007

Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trollipalli reeglid   Trollipalli reeglid Icon_minitimePüh Okt 14, 2007 3:44 pm

Tuletan meelde, et nii nagu ka LARP on aususe mäng, on sama ka trollipalliga.. pole ju õiglane, kui kükitad 15 sek. asemel 10 Wink..

Fred~
Tagasi üles Go down
https://ctoclub.forum.co.ee
Sponsored content





Trollipalli reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Trollipalli reeglid   Trollipalli reeglid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Trollipalli reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Reeglid.....
» Reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
CTOklubi :: LARP :: Ühised mängud-
Hüppa: