CTOklubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CTOklubi

Celti Tule Oda
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Paljud inimesed ei käi kohal?

Go down 
5 posters
AutorTeade
Onupeetrus

Onupeetrus


Male Postituste arv : 15
Age : 33
Location : Tallinn ( kesklinn)
Registration date : 23/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 10:45 pm

Miks paljud inimesed üldse laupäeval kohal ei käi!?!?! ( hirvepargis )
Ma saan aru kui keegi ei tule mingi workshopi... sest see toimub nädala sees... aga miks keegi endale laupäeval aega ei leia??? seda ma ei tea.Ja ma saan aru kui keegi ei saa tulla näiteks kui vanaemal on sünnipäev... aga iga nädal ei ole ju vanaemal sünnipäeva Very Happy:D:D aga jah et sooviks teada seda et miks teatud inimesi pole laupäeval näha?!?! Neutral Neutral Neutral
Tagasi üles Go down
Kaurboy
Admin
Kaurboy


Male Postituste arv : 29
Age : 32
Location : Paide
Registration date : 23/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 11:11 pm

No kahjuks on paide-tallinna vahet päris kulukas reisida iga laupäev...
Tagasi üles Go down
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 12:34 am

Raha raha raha pole raha, sest et pole raha... See on olnud minu viimaste trennide vabandus, aga jah muidugi on ka aeg see, mis kulub. Mul läheb selle ühe trenni peale terve päev ära, et hommikul 7.. hakka tulema Paidest. Õhtul peale trenni umbes kell 17.00 mine Tallinnast rongi/bussi peale ja olen 8 kodus surm väsinud ja näljane. Aga jah mul aega küllaga nii, et see teema mind eriti ei puuduta...

PS. Peaks tegema mingi annetuskasti vms, et umm... Paidekad ja muud sealkandist imeloomad Tallinna!!! See oleks tore... (see oli vist nali nii et naerge... urr)
Tagasi üles Go down
Onupeetrus

Onupeetrus


Male Postituste arv : 15
Age : 33
Location : Tallinn ( kesklinn)
Registration date : 23/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 5:18 pm

Paide inimestest saan ma aru,kui nemad ei saa tulla...aga just mõned tallinna näod ei ole just enam väga meeles....
Tagasi üles Go down
mxmxm

mxmxm


Male Postituste arv : 37
Age : 30
Location : tallinn(koply)
Registration date : 28/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 9:23 pm

kas ma pean siis palavikuga kohale tulema Laughing 40kraadi ple v'he.
aga see on hea idee ANNETUSKAST! sellise v]iks k[ll teha ja ongi asi klaar kui palju teid kohal k'ib ja palju edasi-tagasi maksab?
Tagasi üles Go down
Fubuki

Fubuki


Female Postituste arv : 12
Age : 32
Location : Rapla
Registration date : 24/09/2007

Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 10:42 pm

Kuulge, hea mõte!
Raplakatel võiks ka oma annetuskast olla XD
3 inimest x 52.- (edasi-tagasi pilet) Laughing

Ja vahel tõesti satuvad üritused ka laupäevale Sad
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/xLiisx
Sponsored content





Paljud inimesed ei käi kohal? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Paljud inimesed ei käi kohal?   Paljud inimesed ei käi kohal? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Paljud inimesed ei käi kohal?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
CTOklubi :: LARP :: Kohvik-
Hüppa: