CTOklubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CTOklubi

Celti Tule Oda
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Marek oli telekas :D

Go down 
2 posters
AutorTeade
Onupeetrus

Onupeetrus


Male Postituste arv : 15
Age : 33
Location : Tallinn ( kesklinn)
Registration date : 23/09/2007

Marek oli telekas :D Empty
PostitaminePealkiri: Marek oli telekas :D   Marek oli telekas :D Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 10:10 pm

Irw... Täna 6 detsember vaatasin ma kanal kahest saadet ''Reporter'' ja keda ma seal nägin ... Marek Very Happy.... Ta oli seal mingi väikeste lastega läpaka taga Very Happy ( mõtlesin et foorum on liiga välja surnud ja võiks siin midagi rääkida Very Happy )
Tagasi üles Go down
Dragthor

Dragthor


Male Postituste arv : 26
Age : 31
Location : Kurat mina ei tea!
Registration date : 23/09/2007

Marek oli telekas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek oli telekas :D   Marek oli telekas :D Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 10:42 pm

Kas jutt käib minust? Enda arust ma pole küll mingite pisikestega läppaga taga istund ja kaamerale poseerind. Tegelt vaatasin ise ka reporterit(üks mõtetu asi ole, aga kogematta juhtusin vaatama) ja ennast seal ei märganud. Oli seal mingi pika karvaline nolk, kes su silmadega mängis...
Tagasi üles Go down
Onupeetrus

Onupeetrus


Male Postituste arv : 15
Age : 33
Location : Tallinn ( kesklinn)
Registration date : 23/09/2007

Marek oli telekas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek oli telekas :D   Marek oli telekas :D Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 9:35 am

Võib-olla tõesti..Siis mu silmad petsid mind Very Happy... Aga alguses ma võin vanduda et see oli täpselt sinu moodi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Marek oli telekas :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Marek oli telekas :D   Marek oli telekas :D Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Marek oli telekas :D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tere, mina olen Marek.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
CTOklubi :: LARP :: Kohvik-
Hüppa: